Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/RPDM Akademik Danışmanımız “Ergeni Anlamak” İçin Gerekenleri Paylaştı

RPDM Akademik Danışmanımız “Ergeni Anlamak” İçin Gerekenleri Paylaştı

5, 6, 7 ve 8. sınıf velilerimize yönelik “Ergeni Anlamak” konulu bilgilendirme toplantımızı RPDM Akademik Danışmanımız ve Çankaya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Uğur Öner rehberliğinde, 11 Ocak 2023 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

Öğrencilerimiz için oldukça önemli olan bu sürecin aktif paydaşları olan velilerimiz toplantıya yoğun ilgi gösterirken ergenlik konusu bilimsel yaklaşımı önceleyen çizgide ele alındı.

Buluşmada Öner, ergenliğin tanımından ergenlik dönemi ve geçiş sürecine, ergenlik döneminde yaşanan değişimin davranış ve tutumlar üzerindeki etkilerinden akran zorbalığına, teknolojinin doğru olumsuz kullanımından verimli ders çalışmaya, kişiler arası çatışmadaki ilkelerden çatışma çözme adımlarına kadar pek çok konuda velilerimizi bilgilendirdi.

Our Academic Advisor Shared What Parents Need to “Understand Adolescents”

We held our “Understand Adolescents” online meeting for middle school students’ parents under the guidance of Prof. Dr. Uğur Öner, Çankaya University Instructor and Counselling and Guidance Center Academic Advisor on January the 11th, 2023.

2023-01-13T13:23:05+03:00 11 Ocak 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|