Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“Özel Arı Okulları Satranç Turnuvası”nda Becerilerimizi Yarıştırdık

“Özel Arı Okulları Satranç Turnuvası”nda Becerilerimizi Yarıştırdık

Bu yıl sekizincisini düzenlediğimiz “Özel Arı Okulları Satranç Turnuvası”nı Türkiye Satranç Federasyonu Ankara İl Temsilciliği Ankara bölge hakemlerinin gözetiminde 1-8. sınıf seviyesinde 159 öğrencimizin katılımıyla 7-8 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Öğrencilerimizin satranç becerilerini 7 kategoride kıyasıya yarıştırdığı, olumlu rekabet ve centilmenliğin ön planda olduğu turnuva sonunda başarılı olan öğrencilerimiz; ödüllerini, Türkiye Satranç Federasyonu Ankara Satranç İl Temsilcisi Engin Güleç’in de katıldığı 9 Haziran 2022 tarihinde düzenlediğimiz törende aldılar.

Törende,  ilk 3’e giren öğrencilerimiz ve “En İyi Kız Sporcu”larımız, başarı belgelerini ve ödüllerini Genel Müdür Yardımcımız Seda Tarman,  Okul Müdürümüz Nermin Güney, ilköğretim yöneticilerimiz ve satranç öğretmenlerimizin ellerinden aldılar. “3 ve 4. Sınıflar Korosu, 4. Sınıflar Jimnastik Kulübü ve Ortaokul Juggling Kulübü”nün sergilediği performanslarla renklenen tören; katılımcıların büyük beğenisini topladı.

We Competed at the “Private Arı Schools Chess Tournament”

We organized the “Private Arı Schools Chess Tournament” for the eighth time this year between 7-8 June 2022, under the supervision of the Ankara Regional Referees of the Ankara Provincial Representative Office of the Turkish Chess Federation. 159 students between 1st – 8th grade participated.

2022-06-15T08:20:56+03:00 9 Haziran 2022|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|