Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/Önokul 5 Yaş Velilerimizle “İlkokullu Olmak” Konulu Bilgilendirme Toplantısında Buluştuk

Önokul 5 Yaş Velilerimizle “İlkokullu Olmak” Konulu Bilgilendirme Toplantısında Buluştuk

Önokul 5 yaş velilerimize yönelik “İlkokullu Olmak” konulu veli bilgilendirme toplantımızı, 2 Mayıs 2024 tarihinde gerçekleştirdik.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz toplantıda; gelecek eğitim-öğretim yılında ilkokula adım atacak öğrencilerimizin okul yaşamında gereksinim duyacağı pek çok konu ile ilgili velilerimizi bilgilendirdik.

İlköğretim Kurumları 1. Sınıflar Müdür Yardımcımızın ayrıntılı açıklamaları ile başlayan toplantı; RPDM Koordinatörümüzün açıklamaları ile sürdü. Okul olgunluğundan etkili geri bildirim vermeye, olumlu benlik algısından öz düzenleme becerilerine, kurallar ve sınırların yaşamımızdaki yerinden ödül ve cezaya, güvenli ayrılmadan denetimli teknoloji kullanımının önemine ve yaratıcılığı geliştirmeye yönelik yapılması gerekenlere kadar pek çok konu Okul Müdürümüz Kadriye Toker ve 1. Sınıflar Müdür Yardımcımız ve RPDM Koordinatörümüz tarafından ayrıntılı olarak ele alındı.

İlkokul süreci başlamadan öğrencilerimizin hazırbulunuşluklarını sağlamaya yönelik önerilerde bulunduğumuz toplantının ardından velilerimizle 4 Mayıs 2024 tarihinde bir buluşma daha gerçekleştirerek okulumuzun öğrenme ortamlarını tanıttık.

2024-05-08T09:38:31+03:00 4 Mayıs 2024|İLKOKUL, TÜM HABERLER|