Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Öğretmenler Günü Coşkusunu  “Allegra Ensemble” Konseri ile Yaşadık

Öğretmenler Günü Coşkusunu  “Allegra Ensemble” Konseri ile Yaşadık

Özel Arı Okulları olarak öğrencilerimizin akıl ve yüreklerine dokunan donanımlı ve seçkin eğitim kadromuzun “24 Kasım Öğretmenler Günü”nü “Allegra Ensemble” Konseri ile Çankaya Üniversitesi Konferans Salonunda 26 Kasım 2022 tarihinde kutladık.

Konser öncesi kokteyl alanında bir araya gelen eğitim kadromuz, keyifli bir sohbet sonrası salona geçti. İstiklal Marşı ve saygı duruşu ile başlayan ve ardından Arı Okulları Mezunlar Derneği Başkanının mesajının okunmasıyla süren bu anlamlı buluşma plaket takdimi ile sürdü.

Okulumuzda emek ve özverileriyle 10. hizmet yılını tamamlamanın gururunu yaşayan değerli öğretmen ve yöneticilerimiz plaketlerini Genel Müdür Yardımcımız Seda Tarman’dan aldılar.

Coşkunun hiç azalmadığı etkinlikte öğretmenlerimiz;  “Allegra Ensemble” üyelerinin başarılı performanslarıyla unutulmaz bir müzik dinletisi deneyimi yaşadı. “Allegra Ensemble” tarafından özenle seçilen şarkılara eşlik eden eğitim kadromuz;  birbirinden renkli görüntülerle öğretmenler günü coşkusuna ortak oldu.

Coşku dolu tören; anı fotoğrafı çekimi ve ardından tüm öğretmenlerimizin içtenlikle söylediği “Arı Marşı” ile tamamlandı.

Bizler de Başöğretmenimiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı, sevgi ve minnetle anıyor, tüm öğretmenlerimizin gününü içtenlikle kutluyoruz.

We Welcomed Teachers’ Day Celebration with Enthusiastic ‘’Allegra Ensemble” Concert

As Private Arı Schools, we celebrated the “November 24 Teachers’ Day” of our well-equipped and distinguished education staff, who touched the minds and hearts of our students, with the “Allegra Ensemble” Concert at the Çankaya University Conference Hall on 26th November 2022.