Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Nakil Öğrencilerimiz ve 5. Sınıf Öğrencilerimizin “Uyum Programları”nı Tamamladık

Nakil Öğrencilerimiz ve 5. Sınıf Öğrencilerimizin “Uyum Programları”nı Tamamladık

Okulumuza nakil olarak gelen ve ilkokuldan ortaokul yaşamına adım atan 2,3,4,5,6 ve 7. sınıf öğrencilerimizin okula uyum sürecine katkı sağlamaya yönelik hazırladığımız uyum programlarımızı 1-2 Eylül 2022 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Programlar kapsamında İngilizce, Görsel Sanatlar ve Beden Eğitimi derslerinde farklı etkinliklere katılan öğrencilerimiz; öğretim ortamlarını, öğretmenlerini ve arkadaşlarını tanıdılar. Programa 2 Eylül’de katılan 5. sınıf öğrencilerimizin de ortaokula uyum süreçlerini hızlandırdık.

Velilerimize yönelik düzenlediğimiz paylaşım toplantısında ise 4. sınıfta okulumuzun Üstün Başarı Bursu (ÜBB) Sınavını kazanarak ortaokul eğitimini tamamlayan ve eğitimini Anadolu Lisesi IB 9. sınıfa taşıyan öğrencimiz Kaan Darga, okulumuzda aldığı nitelikli eğitimin farkını ve yaşadığı deneyimleri öğrencilerimizle paylaştı.

We Completed the “Induction Program” 

We carried out our induction program for our new students and 5th graders between 1-2 September 2022, which we prepared to speed up their adaptation process.

2022-09-03T14:59:00+03:00 2 Eylül 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|