Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Münazara Becerilerimizi Bireylerin Uzmanlaşması Konusunda Gösterdik

Münazara Becerilerimizi Bireylerin Uzmanlaşması Konusunda Gösterdik

7.sınıf öğrencilerimizin münazara ile ilgili bilgi ve becerilerini geliştirme, etkili iletişim kurma, sorunlarla baş edebilme ve öz denetimlerini geliştirmeye dönük proje ve çalışmalarda edindiği kazanımları Çankaya Üniversitesinde 1 Haziran 2022 tarihinde düzenlediğimiz münazara etkinliğinde sergiledik.

Münazara Eğitmeni Umut Taş ve Türkçe Zümresi rehberliğinde düzenlediğimiz etkinlikte öğrencilerimiz; “Bireyler, günümüz dünyasında bir konuda mı uzman olmalıdır; farklı alanlarda mı uzmanlaşmalıdır?” konusunda “İngiliz Parlamenter Stili Münazara” kurallarına uygun olarak tezlerini savundular.

Münazara Eğitmeni Umut Taş, Arı Fen ve Anadolu Lisesi öğrencilerinden Belkıs Bozağaç ve Şevval Büzkaya’dan oluşan jüri üyelerimizin değerlendirmesinin ardından öğrencilerimize, Okul Müdürümüz Nermin Güney tarafından “Katılım Belgeleri” verildi.   

We Demonstrated Our Debating Skills in a Debate About the Specialization of Individuals

We exhibited the skills of our 7th grade students in a debate activity at Çankaya University on June 1, 2022. The project and studies aimed at improving their knowledge and skills about debating, communicating effectively, coping with problems and improving their self-control.

2022-06-03T16:59:22+03:00 1 Haziran 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|