Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Modern Pentatlon Milli Sporcusu İpek Akşin ile Söyleşide Bir Araya Geldik

Modern Pentatlon Milli Sporcusu İpek Akşin ile Söyleşide Bir Araya Geldik

Avrupa şampiyonu Modern Pentatlon Milli Sporcusu İpek Akşin’i, “Modern Pentatlon ve Sporcu Beslenmesi” konulu söyleşi için 6.sınıf öğrencilerimiz ile 29 Aralık 2022 tarihinde okulumuzda konuk ettik.

Başarılı sporcu kimliğiyle pek çok sporcuya örnek olan Akşin, modern pentatlona başlama öyküsünden sporculuk yaşamına, başarılarla dolu modern pentatlon kariyerinden sporcu beslenmesine kadar pek çok konuda öğrencilerimizi bilgilendirdi. Sporun günlük yaşam üzerindeki etkilerine de değinen milli sporcu, öğrencilerimizin modern pentatlona ilişkin merak ettiği soruları içtenlikle yanıtladı.

Keyifli ve spor dolu söyleşinin ardından İpek Akşin için hazırlanan teşekkür belgesi ve TEMA Vakfına milli sporcu adına okulumuz tarafından yapılan fidan bağışının belgesi, Müdür Yardımcımız Didem Atsan tarafından takdim edildi.

Modern Pentatlon Milli Sporcusu İpek Akşin’e katılımı ve öğrencilerimize yaşattığı keyifli söyleşi deneyimi için teşekkür ederiz.

The European Modern Pentathlon Champion İpek Akşin Met with Our Students at an Interview

European Champion  and Modern Pentathlon National Athlete of Turkey İpek Akşin met with our 6th grade students at an  interview in order to tell “Modern Pentathlon and Sports Nutrition” on the 29 December 2022.

2022-12-30T11:11:03+03:00 29 Aralık 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|