Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Mezunlarımızla Geleneksel “Bal Günü” Coşkusunu Yaşadık

Mezunlarımızla Geleneksel “Bal Günü” Coşkusunu Yaşadık

Mezunlarımıza yönelik geleneksel olarak düzenlediğimiz “Bal Günü” etkinliğimizi mezunlarımızın yoğun katılımıyla 18 Eylül 2022 tarihinde Arı Spor ve Etkinlik Merkezinde gerçekleştirdik.

İki yıllık pandemi arası sonrası tüm dönemlerden mezunlarımızı bir araya getiren etkinlikte; hem dönem mezunlarımızın 10, 20, 25 ve 30. mezuniyet yıllarını hem de Arı Okulları Mezunlar Derneğinin  (ARIMED) 15. yılını coşkuyla kutladık.

Genel Müdür Yardımcımız ve Mezunlar Derneği Genel Sekreteri Seda Tarman’ın konuşmasıyla başlayan buluşmada; 2010, 2011 ve 2012 mezunlarımızın 10, 2000, 2001 ve 2002 mezunlarımızın 20, 1995, 1996 ve 1997 mezunlarımızın 25 ve 1991 ve 1992 mezunlarımızın 30. mezuniyet yılları için sembolik diploma töreni ve hediye takdimi düzenlendi. Törenin ardından kep atan ve Kurucumuz Sıtkı Alp ile bir araya gelen mezunlarımız, Alp ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Mezunlarımız renkli eğlencede hoşça zaman geçirirken mezun öğrencilerimizin çocukları da unutulmadı. Çocuklar, animatörler eşliğinde eğlenceli etkinliklere katıldılar.

Radyovizyon ekibinin etkinlik boyunca başkente canlı yayın yaptığı ve gerçekleştirdiği röportajlarla “Bal Günü” coşkusuna ortak olduğu buluşmada; Arı Mezunlar Derneği tarafından düzenlenen çekilişle ARIMED üyelerine çeşitli hediyeler verildi.

Hediye çekilişinin ardından ise ünlü aranjör ve DJ Ozan Doğulu sahne aldı. Doğulu’nun bu özel gün için hazırladığı birbirinden güzel şarkılar ve sahne performansıyla “Bal Günü” coşkusu doyasıya yaşandı.

The Traditional ‘Honey Day’ Excitement with Our Graduates

The traditional “Honey Day” activity for our alumni was held on September 18, 2022 at the Arı Sports and Event Center, which welcomed a large number of Ari graduates.