Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Mezunlarımızı Plaket Töreniyle Yükseköğretime Uğurladık

Mezunlarımızı Plaket Töreniyle Yükseköğretime Uğurladık

2021 YKS de üstün başarı gösteren Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi mezunlarımız ile 2021 IB DP mezunlarımıza plaketlerini vermek üzere 2 Ekim 2021 tarihinde Arı Spor ve Etkinlik Merkezinde bir araya geldik.

Genel Müdür Yardımcılarımız Dr. Seva Demiröz ve Seda Tarman başta olmak üzere Yabancı Diller ve Uluslararası Programlar Akademik Danışmanı ve IB DP Koordinatörümüz Dr. Bülent İnal ile yöneticilerimizin katıldığı törende hem mezunlarımızın yükseköğretim başarısı paylaşıldı hem de plaket takdimi yapıldı.

Törende konuşan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz, “Ailenizden sonra burası sizin yuvanız. Çok güzel, yoğun, dolu dolu günlerimiz, haftalarımız, yıllarımız oldu. Güzel bir finalle de sizleri yükseköğretime uğurladık. Güzel haberlerinizi, yaşamınızdaki güzel gelişmeleri bizlerle hep paylaşmanızı bekliyoruz. Varlığınız ve başarılarınız bizlere güç veriyor. Hepinize sağlıklı, başarılı ve mutlu günler diliyorum” dedi.

Yükseköğretim yolculuğu öncesi plaketlerini almanın gururunu yaşayan mezunlarımıza yaşam boyu başarılar dileriz.

Plaque Awards for Our 2021 Graduates

On the 2nd of October 2021, we presented plaque awards to our 2021 high school graduates who excelled in the university entrance exam (YKS). The event which took place at Arı Sports and Event Center, was attended by our Deputy General Managers Dr. Seva Demiröz and Seda Tarman, Foreign Languages and International Programs Academic Advisor and IB DP Coordinator Dr. Bülent İnal, and the administrative staff of our school.
We congratulate our graduates for their achievements and wish them a continuous success as they climb further the academic ladder.