Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Merak Ettiğimiz Konuları “Bee Talk 2023” Etkinliğinde Konuştuk

Merak Ettiğimiz Konuları “Bee Talk 2023” Etkinliğinde Konuştuk

Karne haftası etkinliklerimiz kapsamında Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 9, 10, 11. sınıf öğrencilerimizin ilgi duydukları konular ile ilgili ayrıntılı araştırma yaparak edindikleri pek çok konu ile ilgili bilgiyi paylaştıkları “Bee Talk” adlı konuşma etkinliğimizi, 17 Ocak 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Etkinlikte, Fen Bilimleri ve İngilizce alanlarında Türkçe ve İngilizce dilinde 9 farklı sunum hazırlayan öğrencilerimiz; merak ettikleri konular ile ilgili konuşma olanağı bulurken düşüncelerini ana dillerinde ve İngilizce olarak ifade ettiler.

Bee Talk 2023, Successfully Presented By Our Students

Anatolian High School and Science High School 9th, 10th, 11th Grade students presented the Bee Talk event on 17.01.2023, which allows them to share the information they have obtained by doing detailed research on the subjects they are interested in.

Thanks to 9 different presentations in Turkish and English in the fields of Science and English, our students got the chance to talk about the subjects they were curious about, and they expressed themselves both in their mother tongue and in English, which is their foreign language.