Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Lise Öğrencilerimizden 8. Sınıf Öğrencilerimize Bilim Dolu Deneyler

Lise Öğrencilerimizden 8. Sınıf Öğrencilerimize Bilim Dolu Deneyler

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerimizin fizik, kimya ve biyoloji dersleri kapsamında öğretmenleri rehberliğinde hazırladıkları ve 8. sınıf öğrencilerimiz ile bir araya gelerek sundukları fen deneyi etkinliklerimizi, 11-22 Aralık 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdik.

Bilimin pek çok rengini yansıtan etkinlikte, lise öğrencilerimiz fizik, kimya ve biyoloji alanında edindikleri kazanımları öğretmenleri rehberliğinde 8. sınıf öğrencilerimize başarıyla gösterme olanağı bulurken 8. sınıf öğrencilerimiz ise deneylere yoğun ilgi gösterdiler.

Science-Enriched Experiments for 8th Grade Students from Our High School Students

Between December 11 and December 22, 2023, our Anatolian High School and Science High School students conducted physics, chemistry, and biology experiments prepared under the guidance of their teachers. These science experiment activities were presented to our 8th-grade students through collaborative sessions.