Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/“Konuşan Arı Münazara Turnuvası”nda Düşünceler 10’uncu Kez Yarıştı

“Konuşan Arı Münazara Turnuvası”nda Düşünceler 10’uncu Kez Yarıştı

Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 9 ve 10. sınıf öğrencilerimize yönelik düzenlediğimiz münazara beceri ve kazanımları ile dolu “10. Konuşan Arı Münazara Turnuvası”nı, 17 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirdiğimiz final maçıyla tamamladık.

Öğrencilerimize münazarayı tanıtarak onların farklı düşüncelere saygı duymalarını, çok yönlü düşünmelerini ve zengin tartışma kültürü edinmelerini sağlamak amacıyla hazırladığımız turnuvada; münazara kurallarına uygun olarak üç aydır sınıflar arası münazara becerileri kurallara uygun olarak yarıştı.

Uzun soluklu maçların ardından gelinen final maçında Anadolu Lisesi 10-A ve Fen Lisesi 9-A sınıfımız karşılaşırken turnuvanın galibi 10-A sınıfı öğrencilerimiz oldu.

Turnuvaya katılarak münazara becerilerini yarıştıran tüm öğrencilerimizi ve rehberlik eden öğretmenlerimizi kutlarız.

10th Annual “Talking Bee Debate Tournament” was Held

We held the final match of the 10th Annual Talking Bee Debate Tournament on January 17, 2024.

In the final match, which came after long-term matches, Anatolian High School 10-A and Science High School 9-A class met, and the winner of the tournament was our 10-A class students.