Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ/Kariyer Yolculuğunda Çankaya Üniversitesini Tanıdık

Kariyer Yolculuğunda Çankaya Üniversitesini Tanıdık

12. sınıf öğrencilerimizin kariyer planlamalarında üniversite tercihlerini değerlendirebilmeleri ve üniversiteler ile ilgili bilgi edinebilmelerine yönelik “Çankaya Üniversitesi Çevrim İçi Tanıtım Sunumu”na 15 Mart 2022 tarihinde katıldık.

Çankaya Üniversitesi’ndeki akademik ve sosyal yaşamdan üniversitedeki eğitim olanaklarına, burs olanaklarından yurt olanaklarına, yurtdışı öğrenci değişim programlarından staj ve iş olanaklarına kadar pek çok bilgi Çankaya Üniversitesi Tanıtım Ofisi tarafından öğrencilerimizle paylaşıldı. Bununla birlikte, Çankaya Üniversitesi Hukuk, Psikoloji, Uluslararası Ticaret ve Finansman ile Bilgisayar ve Endüstri Mühendisliği bölümleri de akademisyen ve üniversite öğrencileri tarafından öğrencilerimize tanıtıldı.

We got to know Çankaya University on our Career Journey

We attended the “Çankaya University Online Presentation” for our 12th grade students to evaluate their university preferences in their career planning and to obtain information about the university on March 15, 2022.

Çankaya University Law, Psychology, International Trade and Finance and Computer and Industrial Engineering departments were introduced to our students by academicians and university students.