Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, TÜM HABERLER/İlkokula Hazırlık Grubu Velilerimizle “İlkokullu Olmak” Toplantısında Buluştuk

İlkokula Hazırlık Grubu Velilerimizle “İlkokullu Olmak” Toplantısında Buluştuk

Önokul 5 yaş velilerine yönelik “İlkokullu Olmak” konulu çevrim içi paylaşım toplantısını; Müdür Başyardımcımız Kadriye Toker ve RPDM uzmanımız Sema Şekerci rehberliğinde 10 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Toplantının açılış konuşmasını yapan ve okul-aile iş birliğinin önemine dikkat çeken Müdür Başyardımcımız Kadriye Toker; ilkokula geçiş sürecinde yapılması gerekenler ile ilgili velilerimize önerilerde bulundu.

RPDM uzmanımız ile süren toplantıda; okula uyum sürecinde öğrencilerimizin edinmeleri gereken temel becerilerden sosyalleşmeye, okul iklimine uyumdan okul olgunluğunda kurallar ve sınırlara kadar pek çok konu, ayrıntılarıyla ele alındı.

Toplantının son bölümünde konuşan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz ise öğrencilerimizin ilkokulda Uluslararası Bakalorya İlk Yıllar Programının (IB PYP) getirdiği uluslararası kazanımlarla dolu yepyeni bir eğitim-öğretim programıyla buluşacağının müjdesini verdi.

We Met with Parents Preparing for Primary School at a Meeting entitled “Being a Student in Primary School”

We had an online meeting called “Being a Student in Primary School” on 10th May, 2022 for the parents of 5-year-old students in pre-school under the guidance of our assistant principal, Kadriye Toker, and our RPDM expert, Sema Şekerci.

2022-05-13T12:58:03+03:00 10 Mayıs 2022|ARI ÖNOKUL, İLKOKUL, TÜM HABERLER|