Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/İlköğretim Kurumlarımızda Büyük Önder Atatürk İçin Anma Töreni

İlköğretim Kurumlarımızda Büyük Önder Atatürk İçin Anma Töreni

İlköğretim Kurumları öğrencilerimiz ile “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası” kapsamında ve  Başöğretmenimiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete yolcuğunun 85. yıl dönümü nedeniyle 10 Kasım 2023 tarihinde anma töreni düzenledik.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan etkinliklerde öğrencilerimiz; Cumhuriyetimizin mimarına olan sevgi ve saygılarını temsili Anıtkabir maketi önünde nöbet tutarak ve kırmızı karanfiller bırakarak gösterdiler. Lise öğrencilerimiz tarafından hazırlanan töreni de dijital bir uygulama üzerinden izlediler.

Büyük Önder Atatürk’ün ilke ve devrimlerini içselleştirerek onu anmanın yanı sıra anladıklarını da gösteren öğrencilerimiz; Atamızın sevdiği şarkıların yanı sıra günün anlam ve önemini belirten paylaşımlarla Atamızın izinde yürüdüklerini bir kez daha gösterdiler.

Commemorative Event Honoring Atatürk, the Great Leader

On November 10, 2023, as a part of “November 10 Atatürk’s Remembrance Day and Week,” we arranged a special event involving our elementary school students to honor the 85th anniversary of the passing of our esteemed Head Teacher, the revered leader Mustafa Kemal Atatürk.

 

2023-11-28T10:21:16+03:00 10 Kasım 2023|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|