Ana Sayfa/BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/iEARN Sanat Yarışmasında “Barışın ve Adil Dünyanın Kazananı” Okulumuzdan Çıktı

iEARN Sanat Yarışmasında “Barışın ve Adil Dünyanın Kazananı” Okulumuzdan Çıktı

iEARN (International Education and Resource Network) tarafından düzenlenen “iEARN Sanat Yarışması 2023”e katılan ve “resim” kategorisinde yarışan 7. sınıf öğrencimiz Ezgi Ülker, uluslararası başarıya imza attı.

Üyelerini bir barış mesajı ileten ve gezegendeki yaşam kalitesini iyileştirmeye yönelik bir kavram ve amacı yansıtan fotoğraf, grafik tasarım ya da çizimler üretmeye davet eden çevrim içi iEARN platformunda yarışan öğrencimiz; “resim” kategorisindeki başarısıyla öne çıkarak yarışmayı kazandı.

Öğrencimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

The Winner of the Peace and Just World

Ezgi Ülker, Grade 7 student of Ari Private Middle School, has won the iEARN (International Education and Resource Network) Art Challenge 2023 ( Drawing Category).

It is an online challenge which invites iEARN members to produce photography, graphic designs or drawing that deliver a message of peace and reflect a concept and purpose of improving quality of life on the planet.

We congratulate our student on this success and wish her further achievements!

2023-02-27T10:59:49+03:00 21 Şubat 2023|BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|