Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/IB İlk Yıllar Programında Müziğin Duygulara Etkilerini Konser ile Deneyimledik

IB İlk Yıllar Programında Müziğin Duygulara Etkilerini Konser ile Deneyimledik

Önokul 3-4 yaş öğrencilerimize yönelik yürüttüğümüz IB İlk Yıllar Programında yer alan “Duygular” teması kapsamında müziğin duygularımıza olan etkilerini daha iyi anlamaya dönük mini bir konser etkinliğini, 6 ve 7. sınıf öğrencilerimiz rehberliğinde 25 Kasım 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Etkinlikte çaldıkları müzik aletlerini minik öğrencilerimize tanıtan ve her bir enstrümanın çıkardığı sesi dinleten ortaokul öğrencilerimiz; çaldıkları birbirinden güzel şarkılarla önokul öğrencilerimize müzik dolu bir deneyim yaşattılar. Etkinliğin ardından önokul öğrencilerimiz ise duygularını paylaştılar.

We Experienced the Effects of Music on Emotions

Within the scope of the “Emotions” theme in the IB Primary Years Program, which we conduct for our pre-school students aged 3-4, we held a mini concert under the guidance of our 6th and 7th grade students to understand the effects of music on our emotions  on November 25th, 2022.

2022-11-26T12:38:47+03:00 25 Kasım 2022|ARI ÖNOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|