Ana Sayfa/TÜM HABERLER/IB DP Mezunumuz Selin Demiröz İngiltere’de Yükseköğretimi Anlattı

IB DP Mezunumuz Selin Demiröz İngiltere’de Yükseköğretimi Anlattı

Manchester Üniversitesi Neuroscience bölümünü kazanan ve şu anda öğrenimini İngiltere’de sürdüren 2020 yılı Anadolu Lisesi IB DP mezunumuz Selin Demiröz, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimizle 4 Ocak 2023 tarihinde söyleşide buluştu.

Yurt dışındaki üniversitelere kabul ve başvuru süreci ile ilgili kapsamlı sunumuyla öğrencilerimizi bilgilendiren Selin Demiröz; ayrıca yurt dışında sürdürdüğü eğitim yaşamını ve edindiği deneyimleri paylaştı.

Öğrencilerimize yükseköğretim dönemindeki seçimlerinde örnek olan ve yurt dışı üniversiteler konusunda öğrencilerimizi bilgilendiren mezunumuz Selin Demiröz’e katılımı ve değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

Our IB DP Graduate Selin Demiröz Talked About Higher Education in England

Our 2020 IB DP graduate Selin Demiröz, who is currently studying Neuroscience in Manchester University in England, met with our 9th, 10th and 11th grade students on January 4, 2023.
Selin Demiröz, who informed our students with her comprehensive presentation about the admission and application process to universities abroad, also shared her education life abroad and the experiences she gained.

We would like to thank our graduate Selin Demiröz, who set an example for our students in their choice of higher education period and informed our students about universities abroad, for her participation and valuable sharing.

2023-01-05T10:37:43+03:00 4 Ocak 2023|TÜM HABERLER|