Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/IB DP Mezunumuz Aybars Önder “Princeton” Deneyimlerini Öğrencilerimizle Paylaştı

IB DP Mezunumuz Aybars Önder “Princeton” Deneyimlerini Öğrencilerimizle Paylaştı

Princeton Üniversitesi Felsefe bölümünü tam burslu kazanan ve şu anda öğrenimini sürdürmenin yanı sıra YKS’deki başarısıyla Boğaziçi Üniversitesi Felsefe bölümüne yerleşen 2020 yılı Anadolu Lisesi IB DP mezunumuz Aybars Önder, 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerimizle 2 Ocak 2023 tarihinde söyleşide buluştu.

Yurt dışındaki üniversitelere kabul ve başvuru süreci ile ilgili sunumunu gerçekleştiren Aybars Önder; ayrıca Princeton Üniversitesindeki eğitim yaşamını ve deneyimlerini aktardı.

Öğrencilerimize gelecekteki kariyer seçimleri için önemli bir rol model olan ve paylaşımlarıyla yurt dışı üniversiteler konusunda bilgi veren mezunumuz Aybars Önder’e katılımı ve değerli paylaşımları için teşekkür ederiz.

Our IB DP Graduate Aybars Önder Shared His “Princeton” Experiences with Our Students

Our 2020 Anatolian High School IB DP graduate Aybars Önder, who is currently studying at the Philosophy Department of Princeton University with a full scholarship and who was also admitted to the Department of Philosophy of Boğaziçi University, met with our 9th, 10th and 11th grade students on January 2nd, 2023.

Aybars Önder, who made a presentation about the admission and application process to universities abroad, also shared his education life and experiences at Princeton University.

We would like to thank our graduate Aybars Önder, who is an important role model for our students in their future career choices, for his participation.