Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, TÜM HABERLER/IB DP 6. Dönem Mezunlarımıza Yönelik Buluşma Etkinliğimizi Düzenledik

IB DP 6. Dönem Mezunlarımıza Yönelik Buluşma Etkinliğimizi Düzenledik

Anadolu Lisesi Uluslararası Bakalorya Diploma Programı (IB DP) 6. dönem mezunlarımıza yönelik diploma törenimizi, 30 Eylül 2023 tarihinde Arı Spor ve Etkinlik Merkezinde gerçekleştirdik.

Etkinlik, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürümüz Engin İnal ve ardından Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz’ün uluslararası başarılarıyla bizleri gururlandıran mezunlarımıza yönelik konuşmaları ile başladı.

Çankaya Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve IB DP Koordinatörümüz Dr. Bülent İnal, Müdür Yardımcımız Hasan Dostkol’un da yer aldığı etkinlikte; ulusal diplomanın yanı sıra IB DP’de yüzde yüz başarı elde ederek çift diploma almaya hak kazanan 2021-2023 dönemi mezunlarımız, diploma ve plaketlerini yöneticilerimizden almanın gururunu yaşadılar.

Etkinlikte süreçle ilgili duygu ve düşüncelerini de paylaşma olanağı bulan mezunlarımıza sağlıklı ve başarılı bir gelecek dileriz.

We Organized a Reunion Event for Our IB DP 6th-year Graduates

We held a diploma ceremony for the International Baccalaureate Diploma Program (IB DP) for 6th-year graduates of Anadolu High School on September 30, 2023, at the Arı Sports and Activity Center.

2023-10-02T16:43:09+03:00 30 Eylül 2023|ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, TÜM HABERLER|