Ana Sayfa/BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“GLOW” Konferansında “İyilik Yap, Gıdayı Koru” Projemizle Öne Çıktık

“GLOW” Konferansında “İyilik Yap, Gıdayı Koru” Projemizle Öne Çıktık

Çevrim içi olarak 14 Kasım’da düzenlenen Uluslararası ‘GLOW’ Konferansına, ortaokul öğrencilerimiz Bennu Köse ve Fatma Beliz Özar tarafından hazırlanan “İyilik Yap, Gıdayı Koru” adlı projemiz ile katıldık.

Çok çeşitli ülkelerden fark yaratan proje ve çalışmalara yer verilen konferansta öğrencilerimiz; Uluslararası Projeler Koordinatörümüz Ekaterina Bozdoğan ve iEARN USA Küresel Eğitim Koordinatörü Melissa Rowker rehberliğinde projelerini sundular.

Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinin ikincisi “Sıfır Açlık”la bağlaşan, gıda israfını durdurma ve sürdürülebilir tüketim konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan projelerini geniş kitlelere duyurma olanağı bulan öğrencilerimiz; sosyal sorumluluk bilinci ile önemli farkındalık oluşturdular.

Uluslararası iş birliğinin öğrencilerin sosyo-duygusal ve bilişsel gelişim açısından bütünsel gelişimine etkisi ana temalı sunumda öğrencilerimiz; İngilizceyi etkin kullanma becerilerinin yanı sıra dijital araçları da etkili kullanımlarıyla dikkat çekerek katılımcıların beğenisini topladılar.

Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

We Standed Out with Our “Do Good, Protect Food” Project at the “GLOW” Conference

We attended the International ‘GLOW’ Conference held online on November 14 with our project called “Do Good, Protect Food” prepared by our middle school students Bennu Köse and Fatma Beliz Ozar.

2023-12-12T11:21:35+03:00 14 Kasım 2023|BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|