Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/Eğitmen Rashin Pourabbas ile İngilizce Öykü Anlatım Etkinliklerinde Buluştuk

Eğitmen Rashin Pourabbas ile İngilizce Öykü Anlatım Etkinliklerinde Buluştuk

2 ve 3.sınıf öğrencilerimizin yabancı dildeki okuryazarlık becerilerini geliştirme ve okuma alışkanlığı kazanmalarına katkıda bulunmaya yönelik öykü anlatımı etkinliklerimizi, İngilizce öğretmen eğitmeni Rashin Pourabbas rehberliğinde 9 ve 10 Ocak 2024 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Etkileşimli olarak atölye çalışmasına dönüşen etkinliklerde 2.sınıf öğrencilerimiz “Big Fish, Little Fish” öyküsünü etkileşimli olarak dinleyip Pourabbas ile birlikte canlandırdılar. 3.sınıf öğrencilerimiz ise “Three Little Pigs” öyküsünü anlatıcı eşliğinde okuyup verilen öyküyü kendi cümleleri ile yeniden oluşturarak gruplar halinde aynı biçimde yansıttılar.

Eğitmen Rashin Pourabbas’a katılımı ve öğrencilerimizle gerçekleştirdiği bilgi ve eğlence dolu etkinlikler için teşekkür ederiz.

We Met with Instructor Rashin Pourabbas at English Storytelling Activities

We held our storytelling activities, aimed at helping our 2nd and 3rd-grade students improve their foreign language literacy skills and acquire reading habits, on January 9 and 10, 2024, under the guidance of English teacher trainer Rashin Pourabbas.

2024-02-07T10:54:49+03:00 10 Ocak 2024|İLKOKUL, TÜM HABERLER|