Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/Eğitim Yazarı Pervin Kaplan YKS’ye Kalan Süreyi Lise Zümre Başkanlarımız ile Değerlendirdi

Eğitim Yazarı Pervin Kaplan YKS’ye Kalan Süreyi Lise Zümre Başkanlarımız ile Değerlendirdi

Deneyimli Gazeteci ve Eğitim Yazarı Pervin Kaplan, YKS’ye kısa bir süre kala merak edilen konuları değerlendirmek üzere lise zümre başkanlarımız ve RPDM Koordinatörümüz ile 28 Mayıs 2024 tarihinde Instagram uygulaması üzerinden canlı yayında buluştu.

Bu yılki YKS’ye ilişkin pek çok konunun ele alındığı buluşmada; sınavda çıkacak soruların hangi konularda ağırlıkta olacağı ve öğrencilerin kalan süredeki çalışma programları üzerine öneriler eğitim kadromuz tarafından kapsamlı olarak paylaşıldı. TYT ve AYT testlerinde çıkan soruların da değerlendirildiği yayında; YKS’ye kısa bir süre kala merak edilen tüm sorular öğretmenlerimiz tarafından yanıt buldu.

Education Writer Pervin Kaplan Evaluated the Time Left for YKS with Our High School Department Heads

Pervin Kaplan met with our high school department heads and our Guidance& Counselling Services Coordinator live on Instagram on May 28, 2024, to evaluate the curious issues shortly before YKS.