Ana Sayfa/İLKOKUL, TÜM HABERLER/Çocuk Kitapları Yazarı Koray Avcı Çakman ile Çevrim İçi Söyleşide Buluştuk

Çocuk Kitapları Yazarı Koray Avcı Çakman ile Çevrim İçi Söyleşide Buluştuk

Çocuk kitapları yazarı Koray Avcı Çakman, 4. sınıf öğrencilerimiz ile 15 Haziran 2022 tarihinde çevrim içi söyleşide bir araya geldi.

Öğrencilerimizin Türkçe derslerinde keyifle okudukları “Esrarengiz Testi“, “Oyunda Kal“, “Efes’in Sırları” adlı kitapların ortaya çıkış öyküsünü öğrencilerimizle paylaşan Çakman, çocuk kitapları yazmayı çok sevdiğini ve çocuklara çok değer verdiğini ifade etti.

Buluşmada,  yazarı yakından tanıyan ve kitap yazma sürecine ilişkin bilgi edinme olanağı bulan öğrencilerimiz; yazarın eserlerinin içeriklerini ve eserlerinde geçen karakterleri oluşturma sürecine kadar merak ettikleri pek çok soruya yanıt buldular.

Söyleşinin ardından Koray Avcı Çakman için hazırlanan teşekkür belgesi ve TEMA Vakfına yazar adına okulumuz tarafından yapılan fidan bağışının görseli, çevrim içi paylaşıldı.

Keyifli ve öğretici bir etkinlik gerçekleştiren değerli yazara, katılımı ve öğrencilerimizle gerçekleştirdiği güzel söyleşi için teşekkür ederiz.

We Had an Online Interview with the Author Koray Avcı Çakman

We were host to the author Koray Avcı Çakman on June 15th, 2022 and had an enjoyable online conversation about the books “Esrarengiz Testi“, “Oyunda Kal“, “Efes’in Sırları“ with our 4th grade students.

2022-06-16T11:56:14+03:00 15 Haziran 2022|İLKOKUL, TÜM HABERLER|