Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“Bee Show”da Rengârenk Performanslarla “The Little Prince” Müzikalini Sahneledik

“Bee Show”da Rengârenk Performanslarla “The Little Prince” Müzikalini Sahneledik

İlköğretim Kurumları Bee Show Kulübü öğrencilerimizin yabancı dil ve tiyatral becerilerini sergilediği geleneksel “Bee Show” gösterisinde bu yıl “The Little Prince” adlı oyunu Çankaya Üniversitesi Konferans Salonunda, 1 Haziran 2023 tarihinde sahneledik.

İngilizce Drama Kulübü, Modern Dans Kulübü, koro ve orkestrada yer alan öğrencilerimiz ve sunuculuklarıyla göz dolduran öğrencilerimizin özverili çalışmalarının ürünü olan oyunda; müzikli bir anlatımın dans koreografileri ile bütünleştiği rengârenk bir gösteri izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Öğretmenlerimiz rehberliğinde edindikleri bilgi ve becerileri tiyatral bir dille, başarıyla sahneye taşıyan öğrencilerimiz; yabancı dili etkin kullanma becerileri ve performanslarıyla izleyicilerden yoğun alkış aldılar.

We Staged “The Little Prince” Musical with Amazing Performances at our “Bee Show”

We staged the play “The Little Prince”  for our traditional “Bee Show” this year. Our Primary Education Institutions Bee Show Club students  displayed their foreign language and theatrical skills, at Çankaya University’s Conference Hall on June the 1st, 2023.

2023-06-06T11:46:50+03:00 1 Haziran 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|