Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Arı Ailesi 40. Eğitim-Öğretim Yılına Renkli Buluşmayla Merhaba Dedi

Arı Ailesi 40. Eğitim-Öğretim Yılına Renkli Buluşmayla Merhaba Dedi

Eğitim kadromuz, idari kadromuz ve destek hizmet birimlerimizi bir araya getiren “40. Eğitim-Öğretim Yılına Merhaba Buluşması”nı Arı Spor ve Etkinlik Merkezinde 29 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirdik.

Heyecan ve coşku dolu buluşma; İstiklal Marşı ve ardından okunan Arı Marşı ile başladı. Buluşmanın açılış konuşmasını yapan lise TKB Koordinatörü ve Kimya Zümre Başkanımız Nurcan Gökcül kurumumuzun nitelikli eğitim ve güçlü kadroya vurgu yapan konuşmasının ardından sözü Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz’e bıraktı.

Eğitim kurumlarımızın sembolü olan Arı, çalışkanlığı, ekip çalışmasını, motivasyonu ve üretkenliği sembolize ettiğini ifade ederek sözlerine başlayan Demiröz; “Bizler de Arı Okullarının akademik ve idari çalışanları olarak, kurumun birer temsilcisi olarak, simgemizle bütünleşen kültürümüzün ve değerlerimizin birer rol modeliyiz. Kurum olarak öğrencilerimizin sadece akademik başarılarını değil bütüncül gelişimlerini önemsiyoruz. Öğrencilerimizin kendisiyle barışık, mutlu, düzgün, kişilikli, akılcı, doğru alışkanlıklar kazanmış, sağlıklı, yaşam becerileri gelişmiş, başarılı bireyler olarak yaşama en donanımlı biçimde hazırlanabilmelerini hedefliyoruz. En temel değerlerimizden olan Cumhuriyetimizin 100. yılında idrak edeceğimiz Arı Okullarının 40. eğitim öğretim yılının sağlıklı, mutlu ve başarılı olmasını diliyor, hepinize en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Özel Arı Okullarında 10, 25 ve 35. hizmet yılını dolduran çalışanlarımıza plaketlerini Genel Müdür Yardımcılarımız Dr. Seva Demiröz ve Seda Tarman takdim ederken 40. eğitim-öğretim yılımıza başlamanın gururu ve mutluluğu Arı ailesi tarafından doyasıya yaşandı.