Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/Akademik Danışmanımız INGED Etkinliğinde “Uluslararası Bakalorya (IB) Programları ve Uygulamaları”nı Paylaştı

Akademik Danışmanımız INGED Etkinliğinde “Uluslararası Bakalorya (IB) Programları ve Uygulamaları”nı Paylaştı

Çankaya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili Edebiyatı Bölümü Öğretim Görevlisi ve Yabancı Diller ve Uluslararası Programlar Akademik Danışmanımız Dr. Bülent İnal, Uluslararası Bakalorya (IB) Programları ve Uygulamaları ile ilgili bilgi vermek üzere INGED Türkiye tarafından 24 Mart 2023 tarihinde düzenlenen çevrim içi buluşmaya konuk oldu.

Prof. Dr. Aydan Ersöz moderatörlüğünde düzenlenen buluşmada; IB misyonu ve felsefesinden öğrenen profili, öğrenme ve öğretim yaklaşımlarına, İlk Yıllar ve Diploma Programı içeriğinden IB uygulamaları ile ilgili zorluklar ve çözüm önerilerine kadar pek çok konu Dr. Bülent İnal tarafından ele alındı. Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıda merak edilen sorular ise akademik danışmanımız tarafından örneklerle yanıtlandı.

Our Academic Advisor Shared Vital Information about the “International Baccalaureate (IB) Programmes and its Practices” at an INGED Event

Çankaya University Faculty of Arts and Sciences Department of English Language and Literature Lecturer and Foreign Languages and International Programmes Academic Advisor Dr. Bülent İnal was the guest of an online meeting organized by INGED Turkey. The event provided vital and precious information about the International Baccalaureate (IB) Programmes and Practices on March the 24th, 2023.