Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/8. Sınıf Öğrenci ve Velilerimizle SAEV ÜBB ve LGS Sınavı Hazırlık Programı Toplantısında Buluştuk

8. Sınıf Öğrenci ve Velilerimizle SAEV ÜBB ve LGS Sınavı Hazırlık Programı Toplantısında Buluştuk

8. sınıf öğrenci ve velilerimize yönelik “8. Sınıflar SAEV ÜBB ve LGS Sınavı Hazırlık Programı Veli-Öğrenci Bilgilendirme Toplantısı”nı 19 Ağustos 2023 tarihinde çevrim içi gerçekleştirdik.

İlköğretim Kurumları Müdürümüz Kadriye Toker’in açılışını yaptığı toplantıda; 21 Ağustos-1 Eylül tarihlerinde yapılacak hazırlık programı ile ilgili tüm ayrıntılar veli ve öğrencilerimizle paylaşıldı.

9. sınıf öğrencilerimizin 8. sınıf deneyimlerini aktardığı ve ardından hazırlık programında yer alan ders içeriklerin zümre başkanlarımız tarafından anlatıldığı toplantıda; hazırlık programı ile ilgili merak edilen sorular yanıt buldu. Ölçme Değerlendirme Birimi Uzmanımızın LGS Sınavı kapsamı ve yürütülecek çalışmalara ilişkin paylaşımları ile süren toplantıda; Rehberlik Merkezi Uzmanımız ise yıl içinde uygulanacak programlarla ilgili öğrenci ve velilerimizi bilgilendirdi. Toplantı; 8. Sınıflar Müdür Yardımcımızın Hazırlık Programı ve LGS başarılarımızla ilgili bilgilendirmeleriyle tamamlandı.

 

 

2024-05-04T10:17:23+03:00 19 Ağustos 2023|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|