Ana Sayfa/ORTAOKUL, TÜM HABERLER/8. Sınıf Öğrenci ve Velilerimizi Hazırlık Programı ile İlgili Bilgilendirdik

8. Sınıf Öğrenci ve Velilerimizi Hazırlık Programı ile İlgili Bilgilendirdik

8. sınıf öğrenci ve velilerimize 22 Ağustos-2 Eylül tarihlerinde yapılacak hazırlık programı hakkında bilgi vermeye yönelik “8. Sınıflar SAEV ÜBB ve LGS Sınavı Hazırlık Programı Veli-Öğrenci Bilgilendirme Toplantısı”nı 20 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirdik.

Okul Müdürümüz Kadriye Toker moderatörlüğünde yürütülen toplantıda; 9. sınıf öğrencilerimiz 8. sınıftaki deneyimlerini paylaştılar. Zümre başkanlarımız, hazırlık programındaki ders içerikleriyle ilgili bilgi verdi. Ölçme Değerlendirme Birimi Uzmanımız; LGS Sınavı kapsamı ve yürütülecek çalışmalar, Rehberlik Merkezi Uzmanımız ise yıl içinde uygulanacak programlarla ilgili paylaşımda bulundular. Buna ek olarak 8. Sınıflar Müdür Yardımcılarımız da Hazırlık Programı ve LGS başarılarımızla ilgili bilgi verdiler.

Toplantı; Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz’ün öğrenci ve velilerimize 8. sınıf döneminin ortaöğretime geçiş öncesi önemini paylaştığı konuşmasıyla tamamlandı.

We Informed Our 8th Grade Students and Parents About the Preparatory Program

On August 20, 2022, we held the “8th Grades SAEV ÜBB and LGS Exam Preparation Program Parent-Student Information Meeting” to inform our 8th grade students and parents about the preparation program to be held on August 22-September 2.

2022-08-23T14:58:09+03:00 20 Ağustos 2022|ORTAOKUL, TÜM HABERLER|