Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, İLKOKUL, TÜM HABERLER/“24 Kasım Öğretmenler Günü”nü İç Yayın Etkinlikleriyle Kutladık

“24 Kasım Öğretmenler Günü”nü İç Yayın Etkinlikleriyle Kutladık

Anadolu Lisesi IB DP 11. sınıf öğrencilerimiz ve İlköğretim Kurumları 4.sınıf öğrencilerimiz ile 24 Kasım Öğretmenler Günü”nü kutlama ve bu özel günün değerini hissettirmeye yönelik 24 Kasım 2022 tarihinde iç yayın etkinliği gerçekleştirdik.

Etkinliklerde lise öğrencilerimiz Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlik mesleğine verdiği değeri yansıtan tarihi aktarımlarıyla bu özel güne dikkat çekerken 4. sınıf öğrencilerimiz ise öğretmenlik mesleğinin çocukların kalbindeki yerini anlattılar. Ata’mızın başöğretmenliği kabul edişiyle birlikte 24 Kasım’ın anlam ve önemini kazandığını paylaşan öğrencilerimiz; bu özel günün değerini yaşatacak farkındalığı arttırmaya dönük şarkı ve şiirler de okudular.

Bizler de Başöğretmenimiz Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve minnetle anıyor, bütün öğretmenlerin gününü içtenlikle kutluyoruz.

We Celebrated “November 24th Teachers’ Day” with Internal Broadcasting Activities

We held an internal broadcast event  to celebrate the 24  November Teachers’ Day with our Anatolian High School IB DP 11th grade students and our Primary School 4th grade students on 24th November 2022.