Ana Sayfa/İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/18. Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali Okul Bandomuzun Ritimleri ile Başladı

18. Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali Okul Bandomuzun Ritimleri ile Başladı

18. Ankara “Küçük Hanımlar Küçük Beyler” Uluslararası Çocuk Tiyatroları Festivali’nin Çayyolu Cüneyt Gökçer Sahnesinde 25 Nisan 2023 tarihinde düzenlenen açılışı, okul bandomuzun müzikal performanslarıyla gerçekleştirildi.

Atamızın tüm dünya çocuklarına armağanı olan “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”na tiyatro aracılığıyla katkıda bulunmak amacıyla Türk tiyatrosunu yurt dışında tanıtarak kültürler arası etkileşimi artırmaya yönelik düzenlenen çok uluslu etkinlikte; öğrencilerimiz müzikal becerilerini katılımcıların beğenisine sunarak alkış aldılar. Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Mustafa Kurt ise öğrencilerimizi başarılı performanslarından dolayı kutladı ve teşekkür etti.

Çocuk tiyatrosunu uluslararası düzeyde duyuran bu önemli etkinlikte görev alarak bizleri gururlandıran okul bandomuzu ve rehberlik eden öğretmenlerimiz yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

2023-04-26T09:31:54+03:00 25 Nisan 2023|İLKOKUL, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|