Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/12. Sınıf Öğrencilerimize ODTÜ Tanıtım Gezisi ve Motivasyon Etkinliği

12. Sınıf Öğrencilerimize ODTÜ Tanıtım Gezisi ve Motivasyon Etkinliği

11. Kariyer Platformu Etkinlikleri kapsamında 12. sınıf öğrencilerimiz ile Orta Doğu Teknik Üniversitesi kampüsüne, 15 Ocak 2024 tarihinde gezi düzenledik.

Etkinlikte öğrencilerimiz ODTÜ’nün bölüm ve olanakları ile ilgili bilgi edindiler. Verimli geçen etkinliğimizin ardından Arı Spor ve Etkinlik Merkezi’nde 12. sınıf öğrencilerimiz için düzenlediğimiz geleneksel motivasyon etkinliğine katıldılar.

Öğrencilerimizin yükseköğretime hazırlık yılındaki motivasyonlarını arttırmaya yönelik düzenlediğimiz etkinlikte; 12. Sınıflar Müdür Yardımcımız ve öğretmenlerimiz sürece ilişkin öğrencilerimize önerilerde bulundular. Yönetici ve öğretmenlerimizin konuşmalarının ardından keyifli bir öğle yemeği ile etkinliğimizi tamamladık.

A Trip to METU and A Lunch to Improve 12th Grade Students’ Motivation

As part of the 11th Career Platform Activities, we organized a trip to the Middle East Technical University campus with our 12th grade students on January 15, 2024.

During the visit, our students had the chance to find out more about METU’s departments and facilities. Following the trip, they attended the traditional lunch we organized to improve their motivation at Arı Sports and Event Center.