Hizmetler

  • ÖĞRENME ORTAMLARI

     Okul binamız öğrencilerimizin özgürce hareket edebilmelerine olanak sağlayan, onların tüm gereksinimlerini karşılayan ve gelişimlerini destekleyecek çağdaş bir eğitim ortamına sahiptir.

     Okul binamızda sınıflarımızın yanı sıra öykü odası, spor salonu, dans salonu, drama odası, müzik odası, oyun odası, teras, oyun parkları, sağlık birimi ve bahçelerimiz yer almaktadır.

     Yerleşkemiz içerisinde ise öğrencilerimize farklı öğrenme ortamları sunan 3D sınıfı, STEAM laboratuvarı, konferans salonu, spor salonları, çocuk havuzu ve yarı olimpik yüzme havuzu bulunmaktadır.

  • BESLENME

     Öğrencilerimizin sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı menülerini okul diyetisyeni rehberliğinde oluşturmakta, yiyeceklerimizi kendi mutfaklarımızda hijyenik koşullarda hazırlamaktayız.

  • ULAŞIM

     Servislerimizdeki tüm koltuklarda emniyet kemeri bulunmakta, Ankara’nın her semtine hostes eşliğinde güvenli ulaşım olanağı sağlamaktayız.

  • SAĞLIK HİZMETLERİ

    Okulumuz bünyesindeki sağlık birimimizde sürekli hemşiremiz ve part-time doktorumuz bulunmaktadır. Doktorumuz tüm öğrencilerimizin haftada bir gün rutin sağlık kontrollerini yapmaktadır. Haftanın diğer günlerinde ise sağlık şikayetiyle gelen öğrencilerimizi muayene etmekte, gerekli durumlarda ilgili branş ve hastaneler konusunda velilerimizi bilgilendirmektedir.

    Ayrıca, sürekli hemşiremiz tarafından çocuklarımızın ilk yardım tedavileri uygulanmakta ve boy-kilo ölçümleri izlenmekte olup, bunlar aylık periyotlarla velilerimize bildirilmektedir.

  • GÜVENLİK

    Önokulumuzun bir eğitim yerleşkesi içinde bulunması, sakin, güvenli, yol ve trafikten uzak olması öğrencilerimizi olası tehlikelerden uzak tutmaktadır.

    Yerleşkeye giriş ve çıkışlar güvenlik birimi elemanları tarafından ziyaretçi kartı sistemi ile kontrol altında tutulmaktadır. Çocuklarımız, anne-baba dışında veli onayı olmadan kesinlikle başka birine teslim edilmemektedir.