Ana Sayfa/Kadromuz
Kadromuz2024-04-26T09:44:50+03:00

Kadromuz

GÖREVİ AD-SOYAD
OKUL MÜDÜRÜ KADRİYE TOKER
MÜDÜR  YARD. TAYFUN ŞEN
MÜDÜR YARD. BEGÜM SARIKAVAK
MÜDÜR YARD. YALÇIN GİRGİN
 1. SINIF ÖĞRETMENİ SAFİYE EBCİN
 1. SINIF ÖĞRETMENİ ESRA ÜRAY
 1. SINIF ÖĞRETMENİ EBRU ERDAL
 1. SINIF ÖĞRETMENİ TUĞBA ÇİÇEK
 1. SINIF ÖĞRETMENİ MERVE KILINÇ
 1. SINIF ÖĞRETMENİ SEVCAN TÜRKSOY
 1. SINIF ÖĞRETMENİ SELCAN YILMAZ
 1. SINIF ÖĞRETMENİ YASEMİN SİRKECİ
2/A SINIF ÖĞRETMENİ SÜHEYLA ÇETİN AYYORGUN
2/B SINIF ÖĞRETMENİ ZEYNEP BOSTAN
2/C SINIF ÖĞRETMENİ ALİYE KUMRAL 
2/D SINIF ÖĞRETMENİ – MEBLA YÜZENDAĞ
2/E SINIF ÖĞRETMENİ BUKET DOĞAN
2/F SINIF ÖĞRETMENİ NİLGÜN HAZİNEDAR
2/G SINIF ÖĞRETMENİ HÜLYA OTAN
2/H SINIF ÖĞRETMENİ SUZAN GÖKÇE ÖZEN
3/A SINIF ÖĞRETMENİ NERMİN TURAN
3/B SINIF ÖĞRETMENİ SELDA YILDIRIM
3/C SINIF ÖĞRETMENİ  DERYA GÖYMEN
3/D SINIF ÖĞRETMENİ ASUMAN KUTMARAL
3/E SINIF ÖĞRETMENİ BUSE USLU
3/F  SINIF ÖĞRETMENİ HANİFE ALTIN
3/G SINIF ÖĞRETMENİ GÜLAY GÖĞÜŞ
3/H SINIF ÖĞRETMENİ NURDAN ÇELEBİOĞLU
TÜRKÇE  GüLŞAH GÜLER
TÜRKÇE ELİF DURTAŞ
MATEMATİK  MELİKE SENA KAHYA
MATEMATİK  ÖZGE ÖZLEM SERENGİL
FEN VE TEKNOLOJİ MELTEM ŞEKER
FEN VE TEKNOLOJİ BEYZA YOLDAŞ
SOSYAL BİLGİLER GONCA OKUT
SOSYAL BİLGİLER ÖZLEM KESKİN ERYILMAZ
1-2 SINIFLAR – İNGİLİZCE ZÜMRE BAŞK. GAMZE BİLGİN
 3-4 SINIFLAR – İNGİLİZCE ZÜMRE BAŞK. ZEHRA NAZİFE BAŞALTIN
İNGİLİZCE ÖZGE TAŞDELEN
İNGİLİZCE MELİKE ÜNAL
İNGİLİZCE MERVE AYDIN
İNGİLİZCE AYŞEN KAPLAN
İNGİLİZCE EZGİ PARLATIR ATALAY
İNGİLİZCE ÖZLEM ÇELİK
İNGİLİZCE ELÇİN KOCAMAN BÖKE
İNGİLİZCE ELİF KÖSE
İNGİLİZCE AYÇA BAYSAL
İNGİLİZCE EZGİ SAYGILI
İNGİLİZCE K. KATE DOĞANER    (NATİVE)
İNGİLİZCE GİZEM ELİKALFA
İNGİLİZCE RENATA ELA TUNCER  (NATİVE)
İNGİLİZCE TUĞÇE BİRGE
İNGİLİZCE ELİF TOKER
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ MERVE ÖZEVİN
ALMANCA MEHMET AKSOY
GÖRSEL SANATLAR ESRA SEVİ
GÖRSEL SANATLAR GİZEM CANBULAT
GÖRSEL SANATLAR TUĞÇE GÖK KALFA
BEDEN EĞİTİMİ OKAN OK
BEDEN EĞİTİMİ BURÇİN ER
BEDEN EĞİTİMİ – ZÜMRE BŞK. VEDAT GÜMÜŞ
MÜZİK OKAN YILMAZ
MÜZİK CAVİT ÇAĞRI OYGUÇ
MÜZİK AHMET GÖKHAN TEZ
MÜZİK – ZÜMRE BŞK KAAN DURSUN
MÜZİK ÖZCAN ERDAL
MÜZİK BÜŞRA DURLANIK
MÜZİK  KOORDİNATÖRÜ İSMAİL ÇETİN
DRAMA KOORDİNATÖRÜ MESUT AKPINAR
DRAMA AHMET ŞAHİN YEŞİL
DRAMA ŞEYMA SAĞLAM
DRAMA OKSAL GÜRACAR
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KOORDİNATÖRÜ – ZÜMRE BŞK. HİLAL YÜKSEL
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ BURAK ALTINSOY
REHBER ÖĞRETMEN FAHRİYE MERVE DEMİR
REHBER ÖĞRETMEN SENA NUR ERHAN
REHBER ÖĞRETMEN İPEK VELİOĞLU
ÖLÇME-DEĞERLENDİRME UZMANI PINAR SOYSAL
ARGEM KOORDİNATÖRÜ İPEK İNCE SUNGUR
ARGE ABDÜLKADİR MERT ŞAHİN
ARGE BEYZANUR KUŞÇU
ARGE MERT AHMET EREN
SATRANÇ ÇAĞLAR VEYİS ÖZCANOĞLU
GÖREVİ AD-SOYAD
OKUL MÜDÜRÜ KADRİYE TOKER
MÜDÜR BAŞYARD.  AYTEKİN AYDOĞDU
MÜDÜR YARD. DİDEM ATSAN
MÜDÜR YARD. ERDİNÇ ASLAN
TÜRKÇE   YEŞİM CANSIZOĞLU
TÜRKÇE – ZÜMRE BŞK. FUNDA ÇELEN
TÜRKÇE ELİF NUR YAPMIŞ
TÜRKÇE  GÖKÇEGÜL CİHAN
TÜRKÇE SELVİ ŞAHİN METİN
TÜRKÇE E. MELİSA ÖZDEMİR SAĞIR
TÜRKÇE İBRAHİM KABAHALİLOĞLU
MATEMATİK – ZÜMRE BŞK. SEMA BİRİNCİ
MATEMATİK  MUHAMMET UZUN
MATEMATİK  ARZU SARIBAKKALOĞLU
MATEMATİK  EVRİM HACIOĞLU
MATEMATİK  İREM TÜRKMEN
MATEMATİK RIDVAN PEHLİVAN
MATEMATİK HÜLYA KİREMİT
FEN BİLİMLERİ – ZÜMRE BŞK. SEVDA ÖZÜDOĞRU
FEN BİLİMLERİ PELİN AKSÜT 
FEN BİLİMLERİ- ARGE SEDA YILMAZ
FEN BİLİMLERİ BÜŞRA GÜNAY
FEN BİLİMLERİ EBRU AYDOĞDU
FEN BİLİMLERİ AYŞEGÜL KARDEŞ
FEN BİLİMLERİ FATMA EDA VURAN
SOSYAL BİLGİLER – ZÜMRE BŞK. GÖKHAN SAĞMANLIGİL
SOSYAL BİLGİLER AYŞEGÜL EROL
SOSYAL BİLGİLER HİLAL AKBAL
SOSYAL BİLGİLER ÖZLEM KESKİN ERYILMAZ
PROJE VE ULUSLARARASI SINAV KOORDİNATÖRÜ EKATERİNA BOZDOĞAN
İNGİLİZCE –  – ZÜMRE BŞK. MEDİNE DERYA MUSALI
İNGİLİZCE GAMZE POLAT
İNGİLİZCE MELİS BERRİN ERYALÇIN
İNGİLİZCE BEYZA TUNÇ
İNGİLİZCE -ARYEM  KOORDİNATÖRÜ PERİHAN ŞİMŞEK
İNGİLİZCE ÖZGE BOYSAN
İNGİLİZCE GÜLTEN ERKAN
İNGİLİZCE EBRU ÇALIŞ
İNGİLİZCE SELİN TÜRKMENOĞLU
İNGİLİZCE – NATİVE ANA BURNAZI
İNGİLİZCE İBRAHİM EMRAH GENÇER
DİN KÜL.VE AHLAK BİLGİSİ ORHAN ALPARSLAN
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ İLKER YALÇIN
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ MERVE ÖZEVİN
GÖRSEL SANATLAR KOORDİNATÖRÜ – ZÜMRE BŞK. MÜNEVVER BİRGÖREN
TEKNOLOJİ TASARIMI FUNDA SUNGUR
SPOR KOORDİNATÖRÜ – BEDEN EĞİTİMİ – ORTAOKUL ZÜMRE BŞK. TUNCAY ELKOCA
BEDEN EĞİTİMİ CANSU YURTSEVEN
BEDEN EĞİTİMİ BARIŞ AYYILDIZ
BEDEN EĞİTİMİ DİDEM BİLGESU YILDIZ
MÜZİK – ZÜMRE BŞK.    KAAN DURSUN
MÜZİK ÖZCAN ERDAL
MÜZİK KOORDİNATÖRÜ  İSMAİL ÇETİN
ALMANCA MEHMET AKSOY
ALMANCA BİLGE HATUN BEŞOL
İSPANYOLCA ECE KÖKBİL YILDIZ
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ KOORDİNATÖRÜ – ZÜMRE BŞK. HİLAL YÜKSEL
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ MERVE ÖZER
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ŞULE KAYA
REHBER ÖĞRETMEN GÜLCE İNCE 
REHBER ÖĞRETMEN AYŞEGÜL NİSA DUR
REHBER ÖĞRETMEN NURBANU GÜNDOĞ
ÖLÇME – DEĞERLENDİRME UZMANI EBRU KAFADAROĞLU ÇEVİK
ÖLÇME – DEĞERLENDİRME UZMANI ZEYNEP MİNE EĞERCİ
GÖREVİ AD-SOYAD
OKUL MÜDÜRÜ ENGİN İNAL
MÜD.YRD. DUYGU KARAOĞLAN
MÜD.YRD. HASAN DOSTKOL
MÜD.YRD. AYTEKİN YAŞAR KÖŞKER
EDEBİYAT YÜCEL CİHAN
EDEBİYAT ERKAN KIRAÇ
EDEBİYAT SEDA GÜNDOĞDU
EDEBİYAT RABİA ASLAN 
EDEBİYAT MELİKE HÜLYA ALP
EDEBİYAT KEMAL HATEMCAN KUM
COĞRAFYA ARZU ÖZCAN
COĞRAFYA METİN CEMGİL BAZ
TARİH SİNEM ÇABUK
TARİH TÜRKER KOÇAŞ
FELSEFE MEHTAP SAYAR
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİL. PINAR ŞENGÖR
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİL. ORHAN ALPARSLAN
MATEMATİK ASLI İNCEER
MATEMATİK M. ALPER KUŞ 
MATEMATİK HATİCE ALTINTAŞ
MATEMATİK EMRAH ACER
MATEMATİK G.İREM BAYRAM TOSUN
MATEMATİK EMRE ÖZBERBER
MATEMATİK EMRE ARSLANTAŞ
MATEMATİK DİLARA ARSLAN 
FİZİK KORAY İLİK
FİZİK SEDA KILIÇ
FİZİK BAYGELDİ ATAYEV
FİZİK GÜLÇİN KÖYMEN 
FİZİK ZEYNEP HİLAL ERTAŞ 
KİMYA NURCAN ALPARSLAN GÖKÇÜL
KİMYA AYŞEGÜL CERAN
KİMYA GAMZE ERDOĞAN KAPCI 
KİMYA GİZEM ARSLAN SANLI
BİYOLOJİ F.DİLEK YUMBUL
BİYOLOJİ ZÖHRE BAŞKARA
BİYOLOJİ RABİA AKAN
BİYOLOJİ DİDEM PELİN ŞAHİN
İNGİLİZCE AZİME DİKİCİ
İNGİLİZCE ALEV BORAN TAŞKIN
İNGİLİZCE ARZU SÖZKESEN
İNGİLİZCE DENİZ DÖNDÜ SAYIN
İNGİLİZCE SHAYAN FAROOZESHNIA
ALMANCA SELİM ÜNSAL
ALMANCA HAŞİM ARSLAN
İSPANYOLCA HAZAL TAŞPAZAR ÖNDOĞAN
BEDEN EĞİTİMİ AYŞİN PADIR
BEDEN EĞİTİMİ ÖZCAN YALÇIN
MÜZİK ERDEM KOŞAR 
MÜZİK İSMAİL ÇETİN 
MÜZİK ÖZCAN ERDAL 
MÜZİK CAVİT ÇAĞRI OYGUÇ
BİLGİSAYAR BİLİMİ ERKİN YANYALI
REHBERLİK KOORDİNATÖRÜ ESİN TAHTALI
REHBER ÖĞRETMEN SENEM TURAN SAVAŞ
AK. İZLEME BİRİM SORUMLUSU ARZU ŞAHİN
AK. REHBERLİK BİRİM SORUMLUSU BERFU TUĞRUL
DRAMA OKSAL GÜRÇAĞ
GÖRSEL SANATLAR FUNDA SUNGUR