Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/VELİLERİMİZLE OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİK

VELİLERİMİZLE OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİK

Okul yönetimi ve veliler arasındaki sağlıklı iletişim ve iş birliğinin en üst seviyeye çıkarılması ve güven dolu, sıcak aile ortamının sürdürülmesi amacıyla çalışmalarını yürüten Okul Aile Birliğimiz ile 25 Ekim 2014 Cumartesi günü “2014-2015 Genel Kurul Toplantısı”nda bir araya geldik.

Toplantımız, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından Okul Müdürümüz Nermin GÜNEY’in konuşması ile başladı. Okul ile aile arasındaki iş birliğine dikkat çeken Güney, özenle yapılandırdığımız eğitim-öğretim süreçleri hakkında da bilgiler verdi. Ardından, 2013-2014 dönemi Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Funda Sarıcılar kurula Yönetim Kurulu Etkinlik Raporunu ibra etti, yıl içinde yapılan çalışmaları anlattı ve birlikte görev yaptığı arkadaşlarına teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı.

Okul Öğrenci Temsilcimiz Yeşim Tuncel Okulumuzda aldığı eğitim sayesinde her alanda donanımlı bir öğrenci olarak yetişmekten duyduğu gururu vurguladı ve eğitimini okulumuzda sürdürecek olmanın mutluluğunu yaşadığını belirtti. Toplantımızda ayrıca Okul Aile Birliği Denetme Kurulu Başkanı Sayın Aziz ÜSTÜN Denetleme Kurulu raporunu okudu ve ardından Okul Aile Birliği Kurul Seçimlerine geçildi.

Yapılan bu seçimlerin ardından toplantımız; Genel Müdür Yardımcımız Dr. Sayın Seva Demiröz’ün, veli-okul-öğrenci paylaşımında önemli ölçüde yer tutan içtenlik, samimiyet ve tutarlığı vurgulayan sözleriyle tamamlandı.

Katılımlarından dolayı tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

1

2

3

4

5

6

2014-10-25T14:26:58+03:00 25 Ekim 2014|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|