Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, BAŞARILAR, TÜM HABERLER/Ulusal Dans Yarışmasında Öğrencilerimizden Dereceler

Ulusal Dans Yarışmasında Öğrencilerimizden Dereceler

Türkiye Dans Federasyonu tarafından 12-13 Haziran 2021 tarihlerinde Antalya’da düzenlenen “Dans Sporu Latin ve Standart Kulüpler Arası Sıralama Yarışması” ve “Dans Sporu Latin ve Standart Türkiye Şampiyonası”nda, 5. sınıf öğrencilerimiz Ada Kesler ve Poyraz Bayrak; yarıştıkları kategorilerde ulusal başarılar elde ettiler.

Kulüpler Arası Sıralama Yarışması “Minikler 2 E Kombinasyon Latin ve Standart” kategorisinde başarılı performanslarıyla üçüncü olan öğrencilerimiz Türkiye şampiyonası “Minikler 2 Latin” kategorisinde ise altıncı sırada yer aldılar. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Awards from Our Students in the National Dance Competition

Our 5th grade students Ada Kesler and Poyraz Bayrak came third in “Dance Sport Latino and Standard Club Ranking Competition Little 2 E Open Latin and Standard” and came sixth at “Dance Sport Latin and Standard Turkey Championship Little 2 Latin  category”, which was held  by “Turkish Dance Sports Federation”  between June 12-13, 2021 in Antalya. We congratulate our students and wish them success.

2021-07-01T11:12:53+03:00 14 Haziran 2021|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, BAŞARILAR, TÜM HABERLER|