Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/Türkiye Eğitim Meclisi Toplantısı Sektör Raporuna Yöneticilerimiz ile Katkı Sunduk

Türkiye Eğitim Meclisi Toplantısı Sektör Raporuna Yöneticilerimiz ile Katkı Sunduk

Meclis Başkanı Dr. Yusuf Ekinci başkanlığında, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer Yıldız ve TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş’ın katılımıyla, video konferans olarak 2 Mart 2021 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye Eğitim Meclisi Toplantısına, Genel Müdür Yardımcılarımız Dr. Seva Demiröz ve Seda Tarman katıldılar.

Özel Eğitim Kurumlarının kurucu ve kurucu temsilcileri ile Türkiye Özel Okullar Derneği yöneticilerinin bir araya geldiği toplantıda konuşan Meclis Başkanı Dr. Yusuf Ekinci, okulların açıldığı ilk gün üyelerle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, önümüzdeki dönemde de sektörün sorunlarını yakından izleyeceğini belirtti.

MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer Yıldız ise 1 Mart 2021 tarihinde yapılan açıklama ile belirlenen yol haritası ve alınacak tedbirler ile eğitime devam edilmesinin önemine dikkat çekerek hazırlanması planlanan genelge için sektör temsilcilerinin isteklerini dinledi.

Ayrıca, tüm öğrencilerin alınacak tedbirlerle okulda bir araya gelmesinin önemine vurgu yapan meclis üyeleri, sektör raporu üzerinde görüşlerini bildirdiler ve sağlıklı günlerde kesintisiz yüz yüze eğitime geçilmesi dileklerini belirttiler.

School managers Contributed to the Turkey Education Council meeting with the Sector Report.

Vice-General Directors of Ari Private Schools Dr Seva Demiröz and Seda Tarman contributed to the TOBB Education Sector Assembly Meeting with their participation, which was  held online on March 2, 2021 by General Director of Private Education Institutions Dr. Muammer Yıldız and TOBB Deputy Secretary General Cengiz Delibaş.