Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

TÜRKİYE ÇEVRE EĞİTİM VAKFI OKULUMUZU ZİYARET ETTİ

      1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencilerimize “Okullarda Orman Programı” kapsamında orman eko-sisteminin geliştirilmesi ve çevre bilincinin oluşturulması amacıyla etkinlikler yapıyoruz. Bu kapsamda 28 Nisan 2015 tarihinde TÜRÇEV tarafından okulumuza yönelik planlanan ziyaret TÜRÇEV Uluslararası Program Koordinatörü Fatma Köle tarafından gerçekleştirildi.

      4-A sınıfını ziyaret ederek uygulama etkinliğini dinleyen Köle, okulumuzun koordinatör Öğretmeni Çiğdem AKSU rehberliğinde proje dosyamızı ve uygulanan pano çalışmalarını inceledi. 4-A Sınıf Öğretmeni ve Proje Koordinatörü Aliye Kumral Özkal ise uygulama aşamaları ve süreç hakkında bilgi verdi.

     “Ormanlardan Elde Edilen Ürünler ve Hizmetler” konusundan yola çıkarak uygulanan “Ahşap ürünlerin Üretimden Tüketime Yolculuğu” etkinliğini beğeniyle izleyen koordinatör Fatma Köle, öğrencilerin origami tekniği ile yapmış olduğu ürünleri inceleyerek, çalışmaların konu kapsamında ve özgün olduğunu belirterek, öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür etti. Koordinatör Fatma KÖLE, memnuniyetini paylaşarak proje dosyamızın “Örnek Dosya” olarak seçildiğini ifade etti.

1

2

3

4

2015-04-28T15:48:44+03:00 28 Nisan 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|