Ana Sayfa/BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER/“TÜBİTAK Bilim Genç Bilgi Yarışması”ndan Öğrencilerimize Ödüller

“TÜBİTAK Bilim Genç Bilgi Yarışması”ndan Öğrencilerimize Ödüller

“Bilim ve Teknoloji Haftası” kapsamında, sosyal medya platformu Instagram “TÜBİTAK Bilim Genç” resmi sayfası üzerinden 8-14 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenen ödüllü bilgi yarışmasına ortaokul öğrencilerimiz ile katıldık.

Yarışmada sorulan sorulara 15 dakika içinde en çok doğru yanıtı veren 5-C sınıfı öğrencilerimizden Onur Gürtunca, 6. gün birincisi olarak “TÜBİTAK Ulusal Gözlemevi Ziyareti” ile ödüllendirilirken 3. gün 4.sü olan öğrencimiz Deniz Metin ve 4. gün 7.si olan öğrencimiz Ada Barkın kitap ödülü kazandılar. Öğrencilerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Awards to Our Students from the “TÜBİTAK Science Young Knowledge Competition”

Our middle school students participated in the award-winning quiz contest held on the official page of the social media platform Instagram “TÜBİTAK Bilim Genç” between 8-14 March 2021. Onur Gürtunca, one of our 5-C students who gave the most correct answers to the questions asked in the competition within 15 minutes, was awarded with the “TÜBİTAK National Observatory Visit” on the 6th day. Also, our students Deniz Metin and Ada Barkın won the book award. We congratulate our students and wish them success.

2021-04-15T10:21:13+03:00 15 Mart 2021|BAŞARILAR, ORTAOKUL, TÜM HABERLER|