Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/“TEOG SINAVI” KONULU VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

“TEOG SINAVI” KONULU VELİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

         7. sınıf öğrencilerimizin velilerine yönelik olarak 28 Şubat 2015 tarihinde “8. Sınıfta Uygulayacağımız Program ve Temel Öğretimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı” konulu bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdik.

          Toplantının açılış konuşmasını yapan 7. Sınıflar Müdür Yardımcımız Kadriye Toker, eğitim ve öğretim ile ilgili çalışmaları, teknolojik donanımını ve kurumsal alışkanlıklarını sürekli olarak güncelleyen kurumumuzun her sınıf düzeyinde belirlediği hedefleri gerçekleştirmeyi, öğrenmeyi bir gereksinim olarak gören öğrenciler yetiştirmeyi amaçladıklarını belirtti.

8. sınıflar Müdür Yardımcımız Özgür Işık Korkmaz ise toplantıda, “TEOG sınavı ve içeriği, ortaöğretime esas olan puan hesaplaması, gelecek eğitim öğretim yılında 8. sınıflarda haftalık ders saatlerinin dağılımı, ek dersler, hafta sonu kursları, deneme sınavları ve TEOG ve LYS başarılarımız” konularında velilerimizi bilgilendirdi.

        Toplantı sonunda velilerimizin sorularını yanıtlayan Okul Müdürümüz Nermin Güney, Arı’da başarının bir gelenek olduğunu ve öğrencilerimizin çok yönlü gelişimleri ile ilgili çalışmaların sürdürüldüğünü ve hedefin hep daha ileri olduğunu ifade etti.

           Toplantımıza katılan tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

1

2

2015-02-28T17:56:28+03:00 28 Şubat 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|