Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI ANADOLU LİSESİ IB DP, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, BAŞARILAR/Sporda Başarı Buluşmamızı Çevrim İçi Toplantıyla Gerçekleştirdik

Sporda Başarı Buluşmamızı Çevrim İçi Toplantıyla Gerçekleştirdik

Her yıl geleneksel olarak sporda başarılı sonuçlara imza atan takımlarımızla bir araya geldiğimiz “Sporda Başarı Buluşmamızı” Kurucumuz Sıtkı Alp, Genel Müdür Yardımcılarımız Dr.Seva Demiröz ve Seda Tarman başta olmak üzere, yöneticilerimiz, öğrencilerimiz spor takımlarımıza rehberlik eden antrenörlerimiz ve bu yıl Ankara şampiyonluğuna imza atan sporcu öğrencilerimizin katılımıyla 5 Haziran 2020 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirdik.

Bu yıl COVİD-19 nedeniyle çevrim içi gerçekleştirdiğimiz buluşmada, yöneticilerimiz başarılarından dolayı 5 Ankara şampiyonluğu elde eden spor takımlarımızı kutladılar.

Başarıların dijital ortamda kutlandığı buluşma, Genel Müdür Yardımcımız Dr Seva Demiröz’ün konuşmasıyla başladı. Demiröz, Arı Okulları olarak pandemi sürecinde çalışmaların dijital ortama taşındığını ve aralıksız sürdürüldüğünü ifade etti. Şampiyon takımlarımıza seslenen Demiröz, bireysel ve takım olarak pek çok yaşam becerisi edinen şampiyon takımlarımızı kutladı ve onları bu başarıya taşıyan, sinerjiyi yaratan tüm paydaşlara da teşekkür etti.

Buluşmada, bu yıl Ankara şampiyonu olan yıldız kız, yıldız erkek, genç kız basket, yıldız erkek ve yıldız kız masa tenisi takımlarımızın kaptanları da söz aldı. Kaptanlarımız, Arı ailesinin bir parçası olmaktan duydukları mutluluğu ve yaşadıkları şampiyonlukların öykülerini yöneticilerimizle ve öğretmenlerimizle paylaştılar. Öğrencilerimizin ardından antrenörlerimiz duygu ve düşüncelerini paylaştılar. Kurucumuz Sıtkı Alp antrenörlerimize çevrim içi teşekkür belgelerini sundu.

Kutlama, Çankaya Üniversitesi Spor Kulübü Genel Sekreteri Haluk Bilgin ve Spor Koordinatörümüz Tuncay Elkoca’nın konuşmasıyla sürdü. Sportif alanda sunduğu geniş olanaklar için Kurucumuza teşekkür eden Bilgin ve Elkoca, elde ettikleri başarılardan dolayı da öğrencilerimizi ve antrenörlerimizi kutladı.

Buluşmanın sonunda konuşan ve “Basketbolun güneşi, Arı Okullarından doğacak” sloganıyla sportif yolculuğa başladıklarını ifade eden Kurucumuz Sıtkı Alp, bu hedef doğrultusunda uzun yıllardır sayısız şampiyonluğa imza attıklarını söyledi. Öğrencilerimizi ve bu başarılara emeği geçen herkese teşekkür etti.