Ana Sayfa/ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER/RADYOVİZYON “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” ÖZEL YAYININDA OKULUMUZDAYDI

RADYOVİZYON “ÖĞRETMENLER GÜNÜ” ÖZEL YAYININDA OKULUMUZDAYDI

        Ankara’nın Türkçe ve yabancı müzik yayın yapan ve geniş kitlelere ulaşan radyo kanallarından “Radyovizyon” 24 Kasım 2015 tarihinde okulumuzdan “Öğretmenler Günü”ne özel bir canlı yayın gerçekleştirdi. 2 saat süren yayında Kurucumuz Sayın Sıtkı Alp’in yanı sıra birbirinden değerli yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, öğrencilerimiz ve velilerimiz yayına katılarak duygularını ifade ettiler.

       Yayına katılan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz; 21 yüzyılın istediği insan profili yetiştirmek hedefiyle okulumuzda uygulanan programlarda öğrencilerin öğrenme sürecinde aktif olduğu, kendini ifade ettiği, yalnız akademik yönden değil sosyal, kültürel ve sportif etkinlikler için ortamlar hazırladıklarını ve etkinlikler yaptıklarını söyledi. Arı Okullarının nitelikli ve özverili çalışmalarıyla fark yaratan öğretim kadrosu ile de nice başarılara imza attıklarını belirtti ve tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

        Öğretmenlerimiz yayının devamında öğretmenliğe başlangıç serüvenlerini, çok yönlü eğitim verme süreçlerini ve kurumumuzda kazandıkları başarıları dinleyicilerle paylaştılar. Öğrencilerimiz ise eğitim süreçlerinde öğretmenlerinin rolüne dikkat çektiler ve öğretmenlerine olan sevgi ve saygılarını dile getirdiler.

        Bu özel ve anlamlı yayına katılan Kurucumuz Sayın Sıtkı ALP öğretmenlik yaşamını, eğitimcilikte geldiği süreci ve “Öğretmenler Günü” ile ilgili düşüncelerini tüm Arı ailesi ve dinleyenlerle paylaştı. Bu özel yayını okulumuzda gerçekleştiren “Radyovizyon” çalışanlarına teşekkür ediyor, geleceğin nesillerini yetiştiren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyoruz.

1

2

3

4

5

6

7

8

2015-11-24T16:53:48+03:00 24 Kasım 2015|ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, TÜM HABERLER|