Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/ÖZEL ARI ANADOLU LİSESİ VE ÖZEL ARI FEN LİSESİNİN MEZUNİYET TÖRENİNDE GURUR DOLU ANLAR YAŞADIK

ÖZEL ARI ANADOLU LİSESİ VE ÖZEL ARI FEN LİSESİNİN MEZUNİYET TÖRENİNDE GURUR DOLU ANLAR YAŞADIK

Atatürk ilke ve devrimlerine sahip çıkarak aydınlanma ve bilgi çağının ölçütlerine, kültürel değerlerimize bağlı, aynı zamanda da küresel düşünen, akılcı, üretken ve başarılı bireyler yetiştiren Özel Arı Anadolu Lisesinin 24.Dönem ve Özel Arı Fen Lisesinin 20. Dönem Mezunlarının Diploma Töreni’ni, 23 Haziran 2014 Pazartesi günü Çankaya Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirdik.

Arı Marşı eşliğinde salona girerek mezun olmanın coşkusunu yaşayan Arılı öğrenciler, diplomalarını almanın mutluluğuyla ailelerine, öğretmenlerine ve Arı Okulları yöneticilerine gurur dolu anlar yaşattılar.

Okul 3. 2. ve 1.lerin açıklanmasıyla sadece öğrencilerimizin değil tüm konuklarımızın heyecanı görülmeye değerdi. Müzik dinletisiyle renklenen törenimiz Flama Teslimi ve Ant ile sona erdi.

Arılı olmanın ayrıcalığıyla büyüyen ve öğrenim sürecinden pek çok kazanımla ayrılan mezunlarımız, mutluluk ve gurur dolu anların yaşandığı Diploma Töreni’nin ardından Arı Spor ve Dinlenme tesislerinde öğretmenleriyle birlikte gerçekleştirdikleri Mezuniyet Balosu’yla lise yaşamlarına veda ettiler.

Sevgili Arı mezunları;

Sizleri geçmişinize, bugününüze, değerlerinize bağlı kalıp yarınları bu doğrultuda şekillendirecek gençler olarak uğurluyoruz. Geleceğiniz yüreğiniz gibi hep aydınlık olsun.

1 2

3 4

5 6

7 8

2014-06-23T16:38:57+03:00 23 Haziran 2014|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|