Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/ÖNOKUL ÖĞRENCİLERİMİZİN YETENEK DOLU YILSONU SERGİSİ

ÖNOKUL ÖĞRENCİLERİMİZİN YETENEK DOLU YILSONU SERGİSİ

Önokul 3-4-5 yaş grubu ile 6 yaş hazırlık grubu öğrencilerimizin proje tabanlı bir eğitim sisteminin içinde eğlenerek, yaparak-yaşayarak öğrendikleri, yeteneklerini tualle, fırçayla ve seramikle buluşturarak hazırlandıkları “Resim ve Yaratıcı Sanatlar Sergisi”ni 11-12 Mayıs 2016 tarihlerinde gerçekleştirdik.

Öğrencilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürerek yaptıkları elişi ürünlerinin yer aldığı sergi, bahar ayının gelmesiyle birlikle görsel bir şölene dönüştü. Sergide öğrencilerimizin seramik çalışmaları, birbirinden farklı gereçlerle hazırladıkları ipucu çalışmaları, ünlü ressamlara ait eserler ve büyük uğraşlarla hazırladıkları üç boyutlu çalışmaları yer aldı.

Özel Arı Okulları kampüsünün tüm olanaklarından yararlanılarak gerçekleştirilen ve panayır havasında geçen sergide, 6 yaş grubu öğrencilerimiz Çankaya Üniversitesi Konferans Salonunda, 3-4-5 yaş grubu öğrencilerimiz ise sosyal tesislerdeki kır bahçesinde çalışmalarının ürünlerini velilerinin beğenisine sundular. 3-4-5 yaş grubu öğrencilerimiz söyledikleri şarkılarla, 6 yaş grubu öğrencilerimiz ise hem şarkılarıyla hem de bale gösterileriyle izleyenleri büyülediler. Çocuklarını sahneden gururla izleyen velilerimiz ise gerçekleştirilen kokteylde ikramlar eşliğinde sergiyi gezme olanağı buldular. Patlamış mısır ve uçan balonlar eşliğinde eğlenen öğrencilerimiz yeteneklerini göstermenin mutluluğunu doyasıya yaşadılar.

1

2

3

4

5

6

2016-05-12T19:13:58+03:00 12 Mayıs 2016|ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER|