Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/ÖNOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ YETENEKLERİNİ SERGİLEDİ

ÖNOKUL ÖĞRENCİLERİMİZ YETENEKLERİNİ SERGİLEDİ

        Önokul 4-5 yaş grubu öğrencilerimizin sanatsal becerilerini geliştirmek amacıyla akademik danışmanlarımız ve öğretmenlerimiz rehberliğinde yapılandırılan çalışmalardan oluşan “3-4-5 Yaş Grubu Görsel Sanatlar Sergisi” nin açılış töreni, yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile 09 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirildi.

     Öğrencilerimiz sergiledikleri çalışmalar ile özenle hazırlandıkları birbirinden güzel şarkıları söylediler ve gösterdikleri performansla velilerden büyük alkış aldılar. Kurdele kesiminin ardından kendi el emekleriyle hazırladıkları çalışmaları ailelerine sundular. Serginin açılışında konuşan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz: “Bu ürünler çocukların sadece çizgilerini, tercihlerini ve renklerini değil, onların nesnelere, çevrelerine, çevrelerindeki kişilere ve yaşama dair algılarını, duygularını ve özgün yorumlarını ortaya koyuyor. İşte bu yüzden öğrencilerimizin gereksinimlerini, beklentilerini ve hayal güçlerini yansıtan bu tür çalışmaları, onların sağlıklı büyümeleri ve eğitimleri adına son derece önemsiyoruz.” dedi.

     Öğrencilerimiz sergi için yaptıkları çalışmalar sürecinde yaşadıklarını ve hissettiklerini anne babaları ile paylaştılar ve anneler günü için özel olarak hazırladıkları hediyeleri annelerine verdiler. Öğrencilerimiz ve gururla çocuklarının çalışmalarını izleyen velilerimiz, Önokul bahçesini çiçek bahçesine çeviren çalışmalarla dolu bir sergiye katılmanın mutluluğunu yaşadılar.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

2015-05-09T15:21:02+03:00 9 Mayıs 2015|ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER|