Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/“ÖNCE ANNE BABALARLA ÖNOKULDA BULUŞUYORUZ”

“ÖNCE ANNE BABALARLA ÖNOKULDA BULUŞUYORUZ”

    Önokul velilerimize yönelik olarak 29 Ağustos 2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz, “Önce Anne Babalarla Önokulda Buluşuyoruz” adlı toplantı, velilerimizi, öğretmenlerimiz ve yöneticilerimiz ile buluşturdu.

    Toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Yardımcımız Dr. Seva Demiröz; “İletişime ve işbirliğine önem veren bir eğitim kurumu olarak, bu etkinlikle amacımız siz değerli velilerimizle eğitim-öğretim süreci başlamadan buluşmak, sizleri öğretmenlerimizle tanıştırmak, çocuklarınızın okula uyumlarını kolaylaştırmaktır. Sizlerle tutum birliği içinde olmayı çok önemsiyoruz. Çünkü biliyoruz ki okul ile ailenin ortak mesaj vermesi çocukların sağlıklı gelişimleri için temel bir unsurdur.” dedi.

    Bu buluşmayla çocuklarının yıl boyunca eğitim öğretim alacakları sınıfları, derslikleri ve atölyeleri görme olanağı bulan velilerimiz, öğretmenlerimizle de tanıştılar. Ardından Yrd. Doç. Dr. Özlem Ersoy’un verdiği seminere katılan velilerimiz, çocuklarının okula uyum sürecinde anne baba olarak nasıl destek vermeleri gerektiği ile ilgili bilgi edindiler.

1

2

3

2015-08-29T15:48:52+03:00 29 Ağustos 2015|ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER|