Ana Sayfa/ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE BİLGİ VE PAYLAŞIM SEMİNERİ

OKUL ÖNCESİ EĞİTİMDE BİLGİ VE PAYLAŞIM SEMİNERİ

     Arı Okulları ve Çankaya Üniversitesi’nin ev sahipliğinde Ankara’daki pek çok anaokulu ve okul öncesi eğitime gönül veren birçok öğretim üyesinin, eğitimcinin ve önokul öğretmenlerimizin katıldığı “Hocalardan Hocalara Bilgi ve Paylaşım Semineri” 24-25 Ekim 2015 tarihlerinde gerçekleştirildi.

       Seminerin ilk gününde öncelikle okul öncesi eğitime emeği geçen kişi ve kurumlara plaketleri takdim edildi. Ödül töreninin ardından Prof. Dr. Mübeccel Gönen “Eğitimde Drama” adlı sunumunu gerçekleştirdi. Prof. Dr. Gönen dinleyicileri gruplara ayırarak bir drama oyununu sahnelemelerine önderlik etti. Prof. Dr. Belma Tuğrul ise “Çocuklardan Öğrendiklerim 30+” isimli sunumunu dinleyicilerle paylaştı.

     Programın 2. gününde Prof. Dr. Nilgün Metin “Okul Öncesi Dönemde Üstün Yetenekli Çocuklar”, Prof. Dr. Gelengül Haktanır “Ben Güveneyim, Sen Güven, O Güvensin” ve Prof. Dr. Aysel Köksal Akyol ise “Cinsel Gelişim ve Eğitim” konulu seminerler verdiler.

       Verimli ve yoğun bilgi paylaşımının olduğu program, YA-PA Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Turhan Özüduru’nun etkili sunumları ile büyük beğeni kazanan öğretim üyelerine teşekkür plaketlerini takdimi ve tüm katılımcılara katılım sertifikalarını vermesi ile son buldu.

1

2

3

5

6

2015-10-26T15:22:45+03:00 26 Ekim 2015|ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER|