Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, ARI İLKÖĞRETİM KURUMLARI, ARI ÖNOKUL, TÜM HABERLER/OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTIMIZI GERÇEKLEŞTİRDİK

Eğitim-öğretimde 30 yılını tamamlamanın gurur ve mutluluğunu taşıyan, öğrencilerinin bilişsel gelişimleri kadar duyuşsal ve toplumsal gelişimlerine de önem veren Arı Okulları olarak bizler, çağın gereklerini karşılayabilmede uyumlu, iş birliğine yatkın bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktayız. Bunu yaparken de öğrencinin okul başarısını destekleyen en önemli etmenlerden biri olan aileyle iş birliğinin gerekliliğiyle çalışmalarımızı planlamaktayız.

Bizi başarıya götürecek bu yolda; siz değerli velilerimizin katkılarıyla daha emin adımlarla yürüyeceğimizin bilincindeyiz. Bu paylaşımın gerçekleşmesi adına 26.10.2013 Cumartesi günü ‘2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Toplantımızı’ gerçekleştirdik.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’mızın okunmasıyla başlayan toplantımız; öğrencilerine verdiği sevgi ve desteği hiçbir zaman esirgemeyen ve velilerimizle kurduğu iletişimle başarıyı yakalamayı eğitim felsefesi olarak benimseyen Özel Arı İlköğretim Kurumları Müdürü Nermin GÜNEY’in ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Gülşah ERTEKİN’in okul ile aile arasındaki iş birliğini vurgulayan konuşmalarıyla devam etti.

Öğrenci temsilcisi seçilen 8/D sınıfı öğrencilerimizden Oğul İŞİNER’in Arı Okullarında aldığı eğitim sayesinde her alanda donanımlı bir öğrenci olarak yetişmekten duyduğu gururu vurguladığı ve öğrenci temsilcisi olarak yapmak istediklerini açıkladığı konuşmasının ardından Okul Aile Birliği Kurul Seçimlerine geçildi.

Yapılan bu seçimlerin ardından toplantımız; Arı Okulları Kurucusu Sayın Sıtkı ALP’in verimli geçen bu toplantıya yönelik duyduğu mutluluğu ve ailenin, okulla iş birliği içinde olmasının önemini dile getiren konuşmalarının ardından tamamlandı.

Katılımlarından dolayı tüm velilerimize teşekkür ediyoruz.

1