Ana Sayfa/ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER/OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTIMIZDA VELİLERİMİZLE BİRLİKTEYDİK

OKUL AİLE BİRLİĞİ GENEL KURUL TOPLANTIMIZDA VELİLERİMİZLE BİRLİKTEYDİK

Özel Arı Okulları olarak; aile ve okul yaşantısının birbirini bütünlediği, her iki ortamda kurulan sağlam ilişkilerin çocuklarımızın gelişimleri açısından önemli olduğu düşüncesindeyiz. Bu anlamda değerli velilerimizle kuracağımız sağlıklı iletişimin bir adımı olan 2013-2014 eğitim öğretim yılı Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi Okul Aile Birliği Genel Kurul Toplantımızı 2 Kasım 2013 Cumartesi günü Özel Arı Okulları Lise Konferans Salonu’nda gerçekleştirdik.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantımız; eğitimde bilgi, ilgi ve sevginin birlikte olmasını ilke edinen, çağdaş bakış açısıyla desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Özel Arı Anadolu Lisesi ve Özel Arı Fen Lisesi Okul Müdürümüz Sn. Abdurrahman Kaya’nın konuşmasıyla devam etti.

Özel Arı Anadolu Lisesi Okul Temsilcisi Batuhan TAVŞAN  on üç yıldır Arı Okullarının öğrencisi olmaktan gurur duyduğunu ve aldığı ayrıcalıklı eğitimin önemini; Özel Arı Fen Lisesi Okul Temsilcisi Rabia Beyza ÖZKÖYLÜ de okulumuzda gerek akademik gerekse sosyal yönden nitelikli bir eğitim öğretim olanağı sunulduğunu ifade etti.

Karşılıklı seçimlerle ve paylaşımlarla gerçekleştirilen toplantımız, Divan Başkanı Sn. Türkay ALICA’nın yönetimiyle sona erdi.

1 2

2013-11-02T15:51:43+03:00 2 Kasım 2013|ARI ANADOLU LİSESİ, ARI FEN LİSESİ, TÜM HABERLER|