ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ COŞKUYLA KUTLADIK

    Atatürkçü ve çağdaş eğitim yolunda yenilikçi yapısıyla, gücüyle, çok değerli deneyimleri ve birikimleriyle büyüyen Arı Ailesi olarak “Öğretmenler Günü”nü 21 Kasım 2014 Cuma günü Wyndham Hotel’de “Öğretmenler Günü Balosu” ile kutladık. Birbirinden değerli öğretmenlerimiz için düzenlediğimiz gece, coşkuyla söylenen Arı Marşı’yla başladı ve öğretmenler koromuzun seslendirdiği şarkılarla devam etti.

     Bu anlamlı gecede, Genel Müdür Yardımcımız Sn. Dr. Seva Demiröz konuşmalarında öğretmenlik mesleğinin öneminden, birlik ve beraberlik içinde 31 yıla ulaşmanın verdiği onuru ve bundan duyduğu mutluluğu ifade etti.

       Arı Okullarında 10.ve 25. hizmet yılını dolduran öğretmen ve yöneticilerimizden Okul Müdürümüz Sn. Nermin Güney, Beden Eğitimi Zümre Başkanımız Tuncay Elkoca, İngilizce Zümre Başkanımız Ekatherina Bozdoğan, Sınıf Öğretmenimiz Şüheyda Taşçı, Eğitim Teknolojileri Öğretmenimiz Erkin Yanyalı plaketlerini kurucumuz Sn. Sıtkı Alp’ten almanın mutluluğunu ve gurunu yaşadılar. Okul Müdürümüz Nermin Güney’in öğretmen olmak ve öğretmenlik yapmak arasındaki farka değindiği konuşmalarında Arı Kültürü’nün toplumda fark yarattığına değindi. Mesleğe Arı’da başlayan Tuncay Elkoca genç öğretmenlere önemli mesajlar verdi. Ayrıca genç öğretmenlerimizi temsilen bir konuşma yapan sınıf öğretmenimiz Nezaket Saatçi’de Arı Okullarının bir parçası olmaktan duyduğu mutluğu ve gururu paylaştı.

        Gecede konuşma yapan Kurucumuz Sn. Sıtkı Alp; Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir iş olduğunu belirtirken, öğretmen olduğu için çok mutlu olduğunu ve öğretmenlerimizin ülkenin geleceğine ışık tutan bireyler yetiştirdiklerini sözlerine ekledi. Bu özel gece, canlı müzik ve hediye çekilişi ile son buldu.

Bizi oluşturan her değerin farklılıklarıyla barışık ve zenginleşmiş olarak gelişmenin verdiği onurla kurucumuz Sn. Sıtkı Alp’e şükranlarımızı sunuyor, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyoruz.

1

2

3

4

5

6

7

8

10

11

12